• cz
  • en
  • ru
776 225 564
  • První

DIAMOND GUARANTEED BOND

   Using experience of its owner BOOLER DIAMONDS Llc, the company BOOLER INVEST LTD operating in the diamond market for over eight years has managed to combine the potential of diamond as a conservative investment product with a stable value and slower liquidity and valorisation of funds in commodity markets. Hundred percent guaranteed investment product in the form of a bond with a guaranteed annual yield of 5% is the result.

   However, it focused on long-term valorisation of funds, from 5 years and up. This means that the target group of investors are clients who want to save for old-age financial security, those who want to valorise their funds for their children or investors who invest a part of their portfolio into this bond as a long-term and still guaranteed investment.

   The guarantee of this fund consists of certified diamonds in the wholesale price /RAPAPORT as at the date of the contract/, equivalent to the value of investment of each investor. Each diamond is joint to a bond and contract, and handed over to the investor for the period of bond term.

NOVINKY

S radostí oznamujeme,že v řádněm termínu byly vyplaceny k 1.2.2018 ůroky z emise Dluhopis BOOLER INVEST limited 0217. K témuž datu byla vydána nová emise BOOLER INVEST limited na speciální vyžádání polského zastoupení. Již před loňskými vánocemi naše mateřská společnost začala s velkoobchodní činností v oblasti prodeje šperkových a investičních diamantů v české republice,následovat bude Polsko,Slovensko,a postupně další evropské země včetně Moldávie a Ukrainy. Tímto bych rád uvedl ,že výše zmíněný BOOLER DIAMONDS Llc je na světovém trhu s diamanty již rovných 10 let,a spolupracuje s největšími manufakturami,členy diamantových burz v izraeli a indii. Ještě bych se rád omluvil za přetrvávající nefunkčnost naší osmistovkové telefonní linky.Máme neustálé problémy s komunikací s operátorem,a bohužel se nám je zatím nepodařilo vyřešít.Občas funguje,občas nikoliv.Takže v případě nouze použijte prosím ostatní kontakty.Díky za pochopení.

Petr Bulíř - ředitel

"Naučili jsme vydělávat hodnotu uloženou v diamantech"

Expert hodnocení a oceňování broušených diamantů .Studoval v Moskvě na Gemologickém institutu GRUMM,od roku 1997 zastupoval několik zahraničních společností ze španělska,U.S.A. a Velké Británie.Obchodně spolupracuje s třetí největší izraelskou manufakturou na diamanty,členem diamantové burzy.

Kontaktujte nás